fbpx

תקנון

מבוא

ברוכים הבאים לאתר Aviel Amir (להלן: “האתר”) כתובת האתר באינטרנט: www.avielamir.com, האתר מופעל על ידי אביאל אמיר, ח.פ 302944822, מכתובת ז’בוטינסקי 109 רמת גן (להלן: “הנהלת האתר”).
כל שימוש באתר מהווה הסכמה לתקנון זה, על התנאים וההגבלות הכלולים בו.

1. התקנון עלול להשתנות מעת לעת, ועל המשתמש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.
2. גלישה באתר ו/או שימוש בו מכל סוג, כמוהם כהסכמה לתנאי התקנון והתחייבות לפעול על פיהם.
3. מובהר כי התקנון מהווה הסכם משפטית מחייבת לכל דבר ועניין ומחייב את המשתמש על כל שימושיו באתר.
4. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
5. השירותים באמצעות האתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה.
6. עצם הזמנת שירותים באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין הנהלת האתר.

רכישת מוצרים

1. האתר Aviel Amir הינו אתר ברשת האינטרנט המהווה חנות וירטואלית לרכישת מוצרי שיער וזקן לרבות אך לא רק מכונות תספורת ואביזרי שיער משלימים. כמו כן, מוצרי אופנה כגון מוצרי לבוש ותכשיטים לגבר.
2. האתר אינו יכול לוודא את זהות המשתמש, לרבות גילו, ארץ תושבותו ופרטים נוספים.
3. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את פעילותה בכל עת.
4. הזמנה באתר תתאפשר לבגיר (אדם שמלאו לו 18 שנים), תושב ישראל, שברשותו כרטיס אשראי ישראלי תקף, כתובת המשלוח בגבולות ישראל (הזמנה מעבר לגבולות הקו מתאפשרת תלוי מיקום. יתכן עיכוב של מספר ימים נוספים מעבר לאמור בסעיף 1 ו-3 כאמור במדיניות משלוחים) והינו בעל תיבת דואר אלקטרוני אשר כתובתה תינתן בעת הרכישה באתר. קטין המבצע פעולות ייחשב כקטין אשר קיבל את רשות הוריו/אפוטרופוסיו לביצוע הרכישה באתר.
5. המוצרים באתר כוללים מע”מ.
6.המוצרים, המחירים והמבצעים הקיימים באתר הם לרכישה אונליין בלבד ואין התחייבות לקיימם גם בחנות הפיזית בז’בוטינסקי 109 רמת גן.

ביטולים והחזרות

1. מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים, בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטל עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981.
2. החזרת מוצר תתאפשר במידה והמוצר באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש.
3. ביטול הזמנה יתאפשר עד 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, בכפוף לכך כי ההזמנה לא יצאה לשילוח.
4. האתר יהא רשאי לבטל אספקת הזמנה למשתמש וזאת בהתראה של שעתיים מראש לפחות, במקרה כזה לא יעמוד למשתמש כל טענה כלפי האתר.
5. הודעה על ביטול או הפסקה מצד החברה תימסר למשתמש, והחברה תימנע מחיוב כרטיס האשראי של המשתמש או תשיב לו כל סכום ששולם בגין המוצרים ככל ששולם.

מדיניות משלוחים

1. האתר יספק את ההזמנה עד 7 ימי עסקים ממועד הרכישה (הזמנה מעבר לגבולות הקו מתאפשרת תלוי מיקום. יתכן עיכוב של מספר ימים נוספים מעבר לאמור בסעיף 1 ו-3 כאמור במדיניות משלוחים).
2. ניתן לבחור סוג משלוח: איסוף עצמי מבית העסק/ משלוח עד הבית.
3. שליח עד הבית עד 7 ימי עסקים ממועד הרכישה, איסוף עצמי מהחנות בכתובת ז’בוטינסקי 109 רמת גן יתאפשר לאחר קבלת sms שההזמנה מוכנה, בתיאום טלפוני ובשעות הפעילות (הזמנה מעבר לגבולות הקו מתאפשרת תלוי מיקום. יתכן עיכוב של מספר ימים נוספים מעבר לאמור בסעיף 1 ו-3 כאמור במדיניות משלוחים).
4. עלות המשלוח לא כלול במחיר המוצר ויתווסף בעמוד התשלום.
5. האתר אינו אחראי על עיכובים שלא בשליטתו ומחדלים של חברת השילוח.

אבטחת מידע ופרטיות

1. הנהלת האתר, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם הנהלת החברה לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות ולא יועבר לצד שלישי ללא אישור מפורש מהלקוח.
2. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
3. באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.
4. האתר מאובטח באמצעות שימוש באמצעי אבטחה מתקדמים אשר מטרתם להבטיח שימוש תקין וגלישה בטוחה באתר וכן על מנת לשמור על פרטיות המשתמשים. כל המשתמש באתר ובשירותיו מתחייב כי לא יעשה כל פעילות שיש בה כדי לשבש את פעילות האתר, גניבת מידע על משתמשים ופריצה של מנגנוני האבטחה של האתר.
5. במקרה של שימוש לרעה, הנהלת האתר תפעל נגד כל פעילות בכל דרך חוקית אשר תעמוד לרשותה לרבות חסימת המשתמש מגישה לאתר ונקיטת הליכים משפטיים נגד המשתמש באם יפעל כאמור.

קניין רוחני

1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הכוללים זכויות יוצרים, זכויות הפצה, סודות מסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, הן בנוגע לעיצוב ועמוד האתר, הן באשר לתכנים המופיעים בו הינן רכושה הבלעדי של הנהלת האתר.
2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מהאתר, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם הנהלת האתר.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בתל אביב תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

יצירת קשר

לכל שאלה ופנייה ניתן ליצור קשר עם הנהלת האתר בטלפון 035095919 או במייל Avielamir89@gmail.com בשעות הפעילות של החנות.

עגלת קניות
Scroll to Top
דילוג לתוכן